Udział w Targach METEF 2017 – oferta dla zwiedzających i wystawców

Opublikował: Stowarzyszenie Odlewników dnia 07-02-2017 o godz.12:31

Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich realizując swoje główne działania statutowe – promocję oraz wspieranie rozwoju polskiej branży odlewniczej dla zapewniania jej konkurencyjności na rynkach zagranicznych podjęło współpracę z organizatorami Targów METEF.

Międzynarodowe Targi METEF są jedynym wydarzeniem w sektorze metalowym oferującym obszerną wystawę dla surowców, procesów obróbki, technologii, maszyn i urządzeń, produktów gotowych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie symulacji komputerowej. (symulacji odlewania, krzepnięcia i usprawniania procesów metalurgicznych). Edycja 2017 w szczególności poświęcona będzie branży motoryzacyjnej i recyklingowi metali.

Targi METEF odbędą się 21-24 Czerwiec 2017 w Centrum Wystawienniczym Veronafiere w Weronie.

Więcej informacji na stronie http://www.metef.com/ENG/Home.asp

Dla przedstawicieli polskich przedsiębiorstw odlewniczych oraz dostawców materiałów
i urządzeń dla odlewnictwa przygotowaliśmy wspólnie z Targami METEF ofertę udziału w Targach zarówno jako wystawcy oraz zwiedzający.

Udział w Targach METEF w charakterze wystawcy

Pakiet obejmujący rejestrację, stoisko z wyposażeniem i małym zapleczem otwarte z jednej strony (12m2) oraz zaproszenie na wieczór galowy dla wystawców wynosi 2714 euro.

ZGŁOSZENIE NA TARGI METEF JAKO WYSTAWCA

Udział w Targach METEF w charakterze zwiedzającego

Pakiet obejmuje:

• bilet wstępu na 2-dniowe zwiedzanie targów,
  • pobyt w hotelu (2 noce),
  • wyżywienie (śniadanie, lunch),
  • zaproszenie na wieczór galowy dla zwiedzających,
  • zwiedzanie Werony z polskim przewodnikiem.

Zwiedzający korzystający z powyższego pakietu zobowiązany jest do udziału w 10 spotkaniach
z wystawcami (Trade Maching).

Z pakietu mogą skorzystać przedstawiciele średniej lub dużej odlewni (aluminium, staliwa, żeliwa itp.) Zwiedzającym powinien być właściciel, kierownik zakupów lub kierownik działu technologicznego.

Koszty przejazdu do Werony i z powrotem zwiedzający pokrywają indywidualnie.

ZGŁOSZENIE NA TARGI METEF JAKO ZWIEDZAJĄCY

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 28 lutego br. na adres zg@stowarzyszenie-stop.pl. Liczba osób korzystających z pakietu zwiedzających Targi METEF ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.