ABP Induction Systems GmbH

ABP Induction jest wiodącym producentem systemów do topienia indukcyjnego metali oraz ich stopów a także systemów nagrzewania indukcyjnego, które są wykorzystywane w przemyśle metalowym i obróbki metali.

Dzięki projektowaniu, produkcji, montażowi i serwisowi posprzedażowym, a także rozwiązaniom cyfrowym dla odlewni, kuźni i hut, ABP jest ekspertem w topieniu, odlewaniu, utrzymywaniu i podgrzewaniu żelaza, stali i metali nieżelaznych.

Klientów ABP można znaleźć we wszystkich regionach świata, którzy cenią sobie wysokiej jakości, energooszczędne i niezawodne produkty oraz kompleksową obsługę serwisową.

Od wprowadzenia pierwszego pieca produkcyjnego w 1903 r. ABP jest światowym liderem technologicznym i jest odpowiedzialna za wiele nowatorskich rozwiązań w branży.

Firma zatrudnia ponad 400 wysoko wykwalifikowanych pracowników na całym świecie oraz posiada punkty sprzedaży, produkcji i serwisu w USA, Niemczech, Szwecji, Meksyku, Tajlandii, Indiach, Chinach, RPA i Rosji. ABP dostarcza produkty i usługi do wszystkich regionów świata.

Tel. +48 605 555 726
zbigniew.zawieja@op.pl