Foundry Partner Piotr Jankowski

Wyłączny przedstawiciel w Polsce wiodących, międzynarodowych firm, produkujących urządzenia dla odlewnictwa: * DISA Industries A/S – producent bezskrzynkowych linii formierskich z pionową powierzchnią podziału DISAMATIC, bezskrzynkowych linii formierskich z poziomą powierzchnią podziału DISA MATCH, mieszarek i bębnów wybijająco-chłodzących * Wheelabrator – przodujący w świecie producent oczyszczarek śrutownicowych * Euro-Equip – producent kruszarek do układów wlewowych, a także systemów automatycznego naważania wsadu i dodatków stopowych. Firma zajmuje się również kompleksowym projektowaniem odlewni * Mingzhi Technology – Oferuje urządzenia do produkcji rdzeni w technologii cold box, hot box, Croning, w procesie nieorganicznym, a także stacje przygotowania masy rdzeniowej i płuczki aminowe.

piotr.jankowski@foundrypartner.pl
Willowa 102,