Foundry Service Agency s.c.

Na terenie Polski, reprezentujemy europejskich producentów maszyn i urządzeń odlewniczych, materiałów dla odlewnictwa, takich firm jak: Belloi&Romagnoli – automatyczne linie formierskie skrzynkowe i stacje przerobu mas bentonitowych, Primafond – maszyny rdzeniarskie cold-box, hot-box i rdzeni skorupowych, Centauro – stanowiska do sferodizycacji metodą drutową, Cime Crescenzi – piece elektryczne oraz zalewarki typu CAP, Vibroprocess – wozy załadowcze, tunele chłodzące, chłodziarki fluidyzacyjne, kraty wstrząsowe, Gostol TST – oczyszczarki śrutowe, turbiny rzutowe, TDR Legure – druty rdzeniowe do procesu sferoidyzacji i modyfikacji metodą drutową, sferoidyzatory i modyfikatory. Pośredniczymy także we współpracy pomiędzy europejskimi firmami, a polskimi odlewniami, kuźniami i zakładami obróbki mechanicznej.

info@foundryserviceagency.com
Aleja 600-lecia 44A/43,