GENTEN MACHINES GmbH

Firma specjalizuje się w używanych maszynach oraz urządzeniach odlewniczych niezbędnych w każdej odlewni, które dostarcza na cały świat. Na życzenie klienta firma przeprowadza kompleksowe remonty oraz renowacje sprzedawanych maszyn lub urządzeń – głównie strzelarek do rdzeni, formierek, śrutownic, filtrów, różnego rodzajów mieszarek. W magazynach firmy o powierzchni ok. 20.000 m² klienci znajdą wszystko co potrzebne do Waszej odlewni. Firma dysponuje urządzeniami pochodzącymi od renomowanych światowych producentów – piece topialne indukcyjne, oporowe i gazowe, strzelarki do rdzeni, linie formierskie, mieszarko-nasypywarki, stacje przerobu i regeneracji mas formierskich różnych typów, śrutownice, filtry, instalacje chłodzące, manipulatory, sprzęt laboratoryjny.

zbigniew.zawieja@op.pl
Schoppen, Aussenborner Weg 4 (Office) B-4770 Amel (Belgium) Wyłączny Partner na Polskę Zbigniew Zawieja
Strona WWW
www.genten.be