Industrial Solutions Group Sp. z o.o.

Industrial Solutions Group Sp. z o.o. działa w Polsce od 2013 roku. Specjalizujemy się w optymalizacji procesów produkcyjnych. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do zakładów, szukających zaawansowanego wsparcia technicznego, kompleksowej obsługi serwisowej oraz wysokiej jakości produktów. Nasze produkty stosowane są w odlewnictwie i obróbce metali, a także w kuźnictwie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów utworzyliśmy w 2017 roku dział Advanced Solutions. Pasja, zaangażowanie i doświadczenie pozwala nam na projektowanie i budowanie, nowoczesnych, innowacyjnych urządzeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Tworzymy dla klientów to czego potrzebują, aby ich czas oraz nakład środków był zoptymalizowany. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta oraz poczucie dobrze wykonanego zadania.

Tel./fax: +48 (71) 396 87 08
biuro@is-group.pl