INSTAL-FILTER SA

Zajmujemy się nowoczesną technologią odpylania, filtracji i neutralizacji zanieczyszczeń dla różnych gałęzi przemysłu w Polsce i na świecie. Obsługujemy między innymi branże metalurgia, hutnictwo, koksownictwo, odlewnictwo, energetyka, ciepłownictwo, redukując do śladowych ilości emisję szkodliwych związków chemicznych i pyłów. Nasze instalacje spełniają najbardziej restrykcyjne normy środowiskowe. Ponad 26-letnie doświadczenie kadry inżynierskiej to setki referencji w zakresie instalacji ochrony powietrza, praktyczna wiedza i know how na najwyższym, światowym poziomie. Nasza oferta: instalacje neutralizacji związków szkodliwych: SOx, NOx, HF, HCl, metale ciężkie, dioksyny i furany * instalacje odpylania * poziome i pionowe filtry workowe * cyklofiltry standardowe i hybrydowe * urządzenia i instalacje w wykonaniu zgodnym z ATEX.

Tel.: +48 (65) 535 12 00
biuro@instalfilter.pl