ITA Sp. z o.o. Sp.k.

Firma ITA jest polskim przedsiębiorstwem, które od 1999 roku lat dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny metrologii przemysłowej oraz systemów narzędziowych. Nasz zespół tworzy wykwalifikowana kadra inżynierów i ekspertów z dziedziny metrologii przemysłowej oraz narzędziowej świetnie rozumiejących potrzeby naszych odbiorców. W naszej siedzibie posiadamy cztery specjalizowane laboratoria pomiarowo-badawcze, w których wykonywane są nie tylko pomiary usługowe, ale również badania dla Klientów. Wyposażenie laboratoriów to ponad 90 urządzeń pomiarowych, wśród których jest wiele unikalnych na skalę kraju. Jesteśmy rozpoznawalni na rynku polskim, jako poważny dostawca narzędzi skrawających do obróbki stopów z szerokiej gamy materiałów włącznie z trudno obrabialnymi. Dostarczamy również szeroką gamę wyposażenia do obróbczych urządzeń produkcyjnych.

Tel.: +48 (61) 222 58 00
info@ita-polska.com.pl