Odlewnia Żeliwa FANSULD

Odlewnia żeliwa Fansuld to dynamicznie rozwijająca się polska firma rodzinna z ponad 25-letnią tradycją, która nieustannie inwestuje w innowacyjne rozwiązania technologiczne i produktowe. Bardzo istotny aspekt pracy zespołowej naszej firmy, która w połączeniu z nowoczesną technologią produkcji daje efekt w postaci zaufania klientów. Naszymi odbiorcami są między innymi koncerny międzynarodowe, dla których produkujemy gotowe części dostarczane bezpośrednio na linię montażową w cyklu just-in-time. Produkujemy komponenty na potrzeby wielu gałęzi przemysłu – między innymi dla przemysłu maszynowego, rolniczego, motoryzacyjnego, budowlanego i kolejowego. Fansuld – Właściwi Ludzie | Jakość | Innowacyjność.

info@fansuld.pl
Zielona 22,