TVARIT GmbH

Jesteśmy wyspecjalizowanym dostawcą najnowocześniejszej technologii TVARIT Industrial AI (TiA) z naciskiem na przemysł odlewniczy i metalurgiczny. Naszą jedyną misją jest umożliwienie zrównoważonej produkcji bez odpadów poprzez wyeliminowanie prawie wszystkich strat energii, złomu i maksymalizację ogólnej wydajności sprzętu (OEE). Nasza unikalna, opatentowana technologia TiA łączy symulacje fizykochemiczne (przy użyciu metody elementów skończonych FEM) ze sztuczną inteligencją (AI). Pozwala nam to osiągnąć prawie 100% dokładności. Gwarantujemy pierwsze wyniki (średnio -30% mniej odpadów i -20% mniejsze zużycie energii na każdą wyprodukowaną część) w ciągu 2-3 miesięcy, a tym samym zwrot z inwestycji w czasie krótszym niż 6 miesięcy.

info@tvarit.com
Ludwigstrasse 31,