Zakłady Górniczo-Metalowe ZĘBIEC w Zębcu SA

ZGM Zębiec SA to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i dystrybucji minerałów dla branży odlewniczej, budowlanej, wiertniczej, rolniczej, itp. Jako lider w produkcji minerałów oferuje: bentonity, mieszanki bentonit-kormix, piaski powleczone żywicą, perlit ekspandowany oraz nową linię produktów PLUS dla odlewnictwa (bentonit PLUS i mieszanki PLUS). Spółka dba o wysoką jakość swoich wyrobów. Posiada dobrze wyposażone laboratorium, w którym prowadzone są prace badawczo-rozwojowe oraz nadzór nad jakością wyrobów gotowych. Jako jedyni w Polsce posiada mini-odlewnię. Ponadto, w ofercie znajdują się kotły c.o. na pellet, a także sita, sprężyny i resory. Dla branży odlewniczej wykonywane są m.in. szablony do piecy Junkers.

Tel.: +48 (41) 276 74 00
27-200 Starachowice