kontakt
adres: ul. Dukatów 8, 31-431 Kraków
sekretariat tel/fax: +48 12 352 39 60
email: zg@stowarzyszenie-stop.pl
NIP: 676-007-87-03

Członek World Foundry Organization

Członek Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT

1st WFO Foundry Young Researchers and Early Career Professionals Conference

Szanowni Państwo,

W imieniu World Foundry Organization mamy przyjemność ogłosić otwarcie rejestracji uczestników pierwszej edycji konferencji WFO Foundry Young Researchers and Early Career Professionals, która odbędzie się 18 kwietnia 2023 r.

Będzie to wyjątkowa okazja do nawiązania kontaktu z młodymi naukowcami i profesjonalistami na wczesnych etapach rozwoju ich kariery w naszej branży, oferując program zaawansowanych badań technicznych w tematach takich jak Casting Solutions, Digital Foundry lub Circular Economy and Sustainability, przedstawiony przez niektórych wiodących młodych specjalistów z branży.

Konferencja odbędzie się na platformie cyfrowej w sieci World Wide Web w dniu 18 kwietnia 2023 r., gdzie ostateczny wybór 20 wykładów będzie transmitowany w formie nagranych filmów. Konferencja będzie oferowana trzy razy w ciągu dnia, zaczynając od strefy czasowej Azji i Pacyfiku (APAC), następnie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), a kończąc na obu Amerykach.

Wybrani przez Radę Naukową autorzy 3 najlepszych referatów z konferencji zostaną nagrodzeni zaproszeniem na GIFA 2023 w Düsseldorfie w Niemczech, gdzie podczas imprezy zaprezentują na żywo swoją pracę.

Więcej informacji o wydarzeniu i dostęp do strony rejestracji można znaleźć tutaj:

https://eur.cvent.me/qaXKV

-Bezpośredni dostęp do strony rejestracji

https://eur.cvent.me/R2Ya0

Mamy nadzieję, że to ekscytujące nowe wydarzenie skupione na młodych profesjonalistach z branży odlewniczej może wzbudzić największe zainteresowanie naszej globalnej branży.

Opublikowano: 03.04.2023, Stowarzyszenie Odlewników