FOCAST 2021, Targi Industry Europe 31.08-1.09.2021 PARK TEMATYCZNY ODLEWNICTWO

Zbliża się termin kolejnego Forum Odlewniczego FOCAST, gdzie Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich organizuje Park Tematyczny ODLEWNICTWO.

Mając na uwadze fakt, że odlewnictwo jest ważną branżą dla Targów ITM, a Park Tematyczny ODLEWNICTWO od lat był jego nieodzownym elementem, pragniemy nadal kontynuować tę tradycję, a Państwa zapraszamy do udziału w nim.

Targi ITM Industry Europe i Forum Odlewnicze FOCAST zaplanowane są w terminie 31.08 -3.09.2021, a ich Organizatorzy proponują różne formy uczestnictwa w wydarzeniu.

Park Tematyczny ODLEWNICTWO, wkomponowany będzie w układ stoisk standardowych (szeregowych) i obejmować będzie część wystawową, gdzie prezentowane będą odlewy i materiały wystawców oraz stoisko recepcyjne (część wspólna – miejsce spotkań z klientami).

W ramach Parku proponujemy:

1. OTWARTĄ PRZESTRZEŃ – udział osobowy i bezosobowy               CENA: 2925 zł netto

Cena obejmuje:

• powierzchnię niezabudowaną (6 m2), z możliwością korzystania ze stoiska recepcyjnego oraz wystawowego
  • pokaz na stoisku filmu lub prezentacji o firmie
  • redystrybucja broszur, katalogów firmowych
  • prezentacja banneru, roll-upu
  • nadruk loga firmy na ściance stoiska
  • wpis do katalogu targowego online
  • karty wstępu na targi
  • pakiet 100 bezpłatnych zaproszeń dla Państwa Klientów
  • opłatę rejestracyjną
  • dostęp do nowoczesnej platformy ITM online stanowiącej uzupełnienie odbywających się stacjonarnie targów i dającej dodatkowe, szerokie możliwości nawiązania kontaktów
  • catering
  • obsługę stoiska

Dodatkowo płatne:

• tabliczki do eksponatów na części wystawowej (20 zł netto/tabliczka)

Tegoroczna ekspozycja ze względu na sytuację epidemiczną będzie miała nieco zmienioną formę. Ze względów bezpieczeństwa udostępnione będzie miejsce do spotkań z klientami, z zachowaniem reżimu sanitarnego oraz dostępnością do środków dezynfekujących. Poczęstunki i napoje wydawane będą w naczyniach jednorazowych i tylko przez obsługę stoiska. Ze względu na panujące obostrzenia, w tym roku, cena udziału w powierzchni wspólnej obligatoryjnie powiększona jest o catering i obsługę stoiska.

Istnieje możliwość udziału bezosobowego firmy w Parku. Wówczas firmy proszone są o dostarczenie filmów, prezentacji, materiałów reklamowych (max 100 egz.) do Organizatorów stoiska.

1. STOISKO STANDARDOWE o powierzchni: 6m2                CENA: 2854 zł netto

Cena obejmuje:

• stoisko standardowe (ścianki, napis na fryzie, wykładzina, przyłącze 230 V, lada, stolik
    i 4 krzesła),
  • możliwość ustawienia eksponatu na przestrzeni prezentacyjnej
  • wpis do katalogu targowego online
  • karty wstępu na targi
  • pakiet bezpłatnych 100 zaproszeń dla Państwa Klientów
  • opłatę rejestracyjną

Wystawcy z własnym stoiskiem, zabudowanym w ramach Parku mają możliwość skorzystania z oferty STOP na udział w części wystawowej (prezentacja eksponatów) oraz opcji dodatkowych – catering
i obsługa na części wspólnej (za opłatą – 750 zł netto).

Zainteresowane ofertą firmy prosimy o kontakt:

• zgłaszanie uczestnictwa  w targach oraz zamawianie  powierzchni wystawienniczej lub stoiska:

Małgorzata Naworska  (MTP) +48 691 027 107, małgorzata.naworska@grupamtp.pl

• informacje organizacyjne:

Katarzyna Liszka (STOP) + 48 507 813 579,  zg@stowarzyszenie-stop.pl

Udział w stoisku należy potwierdzić do 9 lipca br.

Opublikowano: 01.06.2021, Stowarzyszenie Odlewników