I Mistrzostwa PolSKI Odlewników w Narciarstwie i Snowboardzie, 2-3 marca 2023 r., Bukowina Tatrzańska

Zapraszamy do udziału w I Mistrzostwach PolSKI Odlewników w Narciarstwie i Snowboardzie,
połączonych z konferencją techniczną pt. „Nowe możliwości dla przemysłu odlewniczego„, które odbędą się w dniach 2-3 marca 2023 r., w Bukowinie Tatrzańskiej.

Zgłoszenia indywidualne uczestnictwa wraz z opłatą
– przyjmowane są
do dnia 15.02.2023 r. lub do wyczerpania miejsc

Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia (REGULAMIN)

„Zgłoszenia firm” – formularz  „Zgłoszenie Firm” należy przesłać drogą mailową na
zg@stowarzyszenie-stop.pl. Firmę reprezentują dwie osoby, z każdej firmy przyjmowane jest tylko jedno zgłoszenie. Zgłoszenia do rywalizacji firm w narciarstwie zjazdowym są możliwe tylko po wypełnieniu zgłoszeń indywidualnych obu zawodników.

PROGRAM WYDARZENIA

1 marca 2023 (środa)

19.00 – 20.00 Rejestracja uczestników i kibiców/ Hotel Grand Stasinda

Do Biura Zawodów zapraszamy wszystkich uczestników, w celu rejestracji (zawodników i kibiców)

2 marca 2023 (czwartek)

8.00 – 9.00 Rejestracja uczestników i kibiców / Hotel Grand Stasinda

11.30 – 12.00 Część oficjalna konferencji technicznej / RUSIŃ-SKI

12.00 – 13.00 Trening (ustawiony slalom do dyspozycji grupy)/ RUSIŃ-SKI

13.00 – 14.30 Zawody na stoku RUSIŃ-SKI

14.30 Wręczenie medali i pucharów na stoku

16.00 – 18.00 obiad/ Hotel Grand Stasinda

20.00 Kolacja góralska z muzyką/ Hotel Grand Stasinda

3 marca 2023 (piątek)

8.00 – 10.00 śniadanie i wyjazd uczestników

KONKURENCJE

Stacja narciarska  RUSIŃ-SKI w Bukowinie Tatrzańskiej

NARCIARSTWO ZJAZDOWE:

Slalom indywidualny:

KOBIETY – ( 2 grupy wiekowe)

MĘŻCZYŹNI ( 2 grupy wiekowe)

RYWALIZACJA FIRM – KATEGORIA OPEN w narciarstwie zjazdowym – reprezentacja dwuosobowa (mogą startować kobiety i mężczyźni)

SNOWBOARD:

KOBIETY I MĘŻCZYŹNI – KATEGORIA OPEN

Klasyfikacja indywidualna – Zawody będą rozegrane w slalomie w dwóch przejazdach. Do końcowej klasyfikacji w grupach wiekowych kobiet i mężczyzn będzie brany lepszy czas z dwóch przejazdów.

Rywalizacja firm – Do końcowej klasyfikacji firm brana będzie suma lepszych czasów z dwóch przejazdów slalomu giganta – dwóch reprezentantów jednej firmy, zgłoszonych przed zawodami.

Kibic – Osoby, uczestniczące w imprezie, a nie biorące bezpośredniego udziału w zawodach zapraszamy do aktywnego wspierania zawodników i kibicowania podczas zawodów.

OPŁATY

Opłata – uczestnik – udział w zawodach narciarskich/snowboardowych* – 730 PLN netto

OPŁATA – osoba towarzysząca – Kibic** – 530 PLN netto

*opłata zawiera: udział w konferencji, zawodach sportowych i wydarzeniach towarzyszących, pakiet startowy uczestnika  (jednodniowy karnet narciarski, koszulka startowa, upominek, medal), obiad, kolacja, poczęstunek na stoku, transfer hotel-stok-hotel.

** opłata zawiera: udział w konferencji, zawodach sportowych i wydarzeniach towarzyszących, pakiet startowy kibica (upominek, gadżet kibica), obiad, kolacja, poczęstunek na stoku, transfer hotel-stok-hotel.

Opłaty nie zawierają kosztów ubezpieczenia, zakwaterowania i dojazdu uczestnika do hotelu.

ZAKWATEROWANIE

Centrum Rekreacji i Biznesu GRAND Stasinda