I Mistrzostwa PolSKI Odlewników w Narciarstwie i Snowboardzie – podsumowanie

Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich oraz Odlewnicza Izba Gospodarcza serdecznie dziękuje za udział w I Mistrzostwach Polski Odlewników w Narciarstwie i Snowboardzie.
Zorganizowanie mistrzostw było dla nas, organizatorów nowym doświadczeniem, które spełniło nasze i mamy nadzieję Państwa oczekiwania oraz zaowocowało świetną zabawą w malowniczym otoczeniu Bukowiny Tatrzańskiej.

Jesteśmy pełni podziwu dla rywalizacji zawodników i  świetnej atmosfery podczas białego szaleństwa.  Dziękujemy wszystkim za udział oraz wspaniałą zabawę i rywalizację.

Zwycięzcami I Mistrzostw Polski Odlewników w Narciarstwie i Snowboardzie zostali:

Slalom gigant mężczyzn:

I miejsce kategoria: Jakub Majchrzak

II miejsce kategoria: Krzysztof Bonczar

III miejsce kategoria: Mateusz Gagaczowski

Slalom gigant kobiet:

I miejsce kategoria: Martyna Jońca

II miejsce kategoria: Marta Zawadzka

III miejsce kategoria: Magdalena Nieckarz

Slalom gigant snowboard:

I miejsce kategoria: Oleg Bylinowski

II miejsce kategoria: Michał Balicki

III miejsce kategoria: Magdalena Nieckarz

Kategoria rywalizacja firm:

I miejsce: Colmex Sp. z o.o.

II miejsce: KRAKODLEW SA

III miejsce: Metalpol Węgierska Górka Sp. z o.o.

Dziękujemy głównemu Sponsorowi wydarzenia – Foseco oraz partnerom wydarzenia Rusiński, Naferie.pl i Przeglądowi Odlewnictwa.

Mistrzostwa połączone były z konferencją techniczną „Nowe możliwości dla przemysłu odlewniczego”, podczas której swoje wystąpienia mieli Prezes OIG – Andrzej Ryba zaprezentował    oraz Pan Adam Augustyniak (NNT).

Już teraz zapraszamy Państwa na przyszłoroczne II Mistrzostwa Polski Odlewników w Narciarstwie i Snowboardzie, które odbędą się w dniach 29 lutego – 1 marca 2024 r.

Opublikowano: 09.03.2023, Stowarzyszenie Odlewników