Nadchodzące szkolenia Minione szkolenia

ITM 2019 – Park Tematyczny Odlewnictwo – oferta wystawiennicza

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa firmę do udziału w Targach Innowacje–Technologie–Maszyny które odbędą się w Poznaniu w dniach 4–7.czerwca 2019 roku.
Międzynarodowe Targi Poznańskie i Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich, jak co roku, organizują Park Tematyczny Odlewnictwo. Wystawa ta budzi ogromne zainteresowanie odwiedzających targi przedstawicieli polskich i zagranicznych firm, zainteresowanych produktami branży odlewniczej, dając szansę na pozyskanie nowych klientów i wzmocnienie kontaktów personalnych z dotychczasowymi partnerami, czy wprowadzenie na rynek nowych produktów oraz ich demonstrację i promocję w celu wzmocnienia własnej marki.
Tworząc rokrocznie tę ekspozycję, chcemy prezentować potencjał polskiego odlewnictwa. Działanie to ma na celu budowę wysokiej pozycji polskiego odlewnictwa w świecie. W bieżącym roku chcielibyśmy, aby Park przedstawiał jak najszerszą ofertę odlewów, w tym używanych przez wykonawców szeroko rozumianej infrastruktury komunalnej, urządzeń i instalacji do produkcji energii odnawialnej oraz innowacyjnych nowoczesnych maszyn i urządzeń dla różnych gałęzi gospodarki.
Stąd nasze specjalne zaproszenie do udziału Państwa firmy w ekspozycji Parku Tematycznego Odlewnictwo.
W ramach proponowanej wystawy, planujemy zaprezentować odlewy na otwartej przestrzeni, która byłaby wkomponowana w układ stoisk standardowych (szeregowych) i spięta stoiskiem recepcyjnym Centrum Polskiego Odlewnictwa.

Koszt otwartej przestrzeni dla jednej firmy (6 m2) wynosi 1296 zł netto + 770 zł netto opłaty rejestracyjnej (razem 2066 zł netto) i uczestnik taki, w uzgodnieniu ze STOP, będzie korzystał ze stoiska recepcyjnego. Oprócz otwartej przestrzeni można w ramach Parku Tematycznego Odlewnictwo zamawiać stoiska standardowe o powierzchni: 6, 9, 12 i 15 m2 i większe (według cen podanych na portalu Strefa Wystawcy).

Zgłoszenia należy kierować bezpośrednio do pani Małgorzaty Naworskiej (tel.: 691 027 107, e-mail: malgorzata.naworska@mtp.pl) zaznaczając formę ekspozycji (otwarta przestrzeń lub stoisko standardowe) oraz wnosząc opłatę za stoisko i opłatę rejestracyjną.

Wszelkich informacji dotyczących organizacji stoiska zbiorowego udzielają ze strony Stowarzyszenia Tadeusz Franaszek i Magdalena Jasińska (tel.: 12 352 39 60, e-mail: zg@stowarzyszenie-stop.pl)

Park Tematyczny Odlewnictwo w 2018 roku

Opublikowano: 27.03.2019, Stowarzyszenie Odlewników