Nadchodzące szkolenia Minione szkolenia

Nowy termin Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL

Szanowni Państwo, drodzy wystawcy,

Od kilkudziesięciu lat łączymy ludzi w biznesie: umożliwiamy spotkania i wymianę doświadczeń, wspieramy komunikację i stale szukamy rozwiązań, które pomagają firmom się rozwijać.

W związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego w Polsce i wielu innych krajach, zorganizowanie wielu wydarzeń, na poziomie, którego wspólnie oczekujemy jest niemożliwe. Mając na uwadze przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających oraz wystawców z całego świata uczestniczących w naszych wydarzeniach, Zarząd Targów Kielce po licznych konsultacjach z Klientami zmodyfikował kalendarz imprez targowych w 2020 roku.

Wiodące w naszej części Europy Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, pierwotnie planowane od 29 września do 1 października odbędą się dwa tygodnie później od 14 do 16 października 2020.

Dołożymy wszelkich starań, aby targi METAL w nowym terminie odbyły się na najwyższym poziomie. Zapewnimy Państwu nie tylko możliwość spotkania klientów i partnerów biznesowych, okazję do wymiany doświadczeń i pomysłów na prowadzenie biznesu w nowej sytuacji gospodarczej, ale również kompleksowe wsparcie promocyjne wystawców: relacje w polskich i zagranicznych mediach, udział w programach radiowych i telewizyjnych, kampanie reklamowe w sieci i na terenie obiektów targowych.

Jesteśmy głęboko przekonani, że wykażecie Państwo zrozumienie i podobnie jak my zaangażujecie się w odbudowanie zachwianej gospodarki, którą wspólnie tworzymy.

Zespół targów Przemysłowa Jesień

Piotr Pawelec