Nadchodzące szkolenia Minione szkolenia

Światowy Dzień Inżyniera – 4marca 2022 r.

Szanowni Państwo,

Z upoważnienia Pani Prezes FSNT-NOT Ewy Mańkiewicz-Cudny oraz w imieniu Federacji Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych NOT oraz Politechniki Warszawskiej, mamy przyjemność zaprosić na konferencję on-line, organizowaną w ramach obchodów Światowego Dnia Inżyniera dla Zrównoważonego Rozwoju, w dniu 4 marca 2022 r., o godz. 10.30.

Tegoroczna edycja Światowego Dnia Inżyniera dla Zrównoważonego Rozwoju odbywa się pod hasłem „Zbudujmy lepszą inżynierię przyszłości”. Do wystąpień w trakcie konferencji zaprosiliśmy wybitnych przedstawicieli środowiska nie tylko inżynierów, ale również naukowców, pracowników administracji, a także studentów. Mamy nadzieję, że ich głos sprowokuje do dyskusji i tworzenia kolejnych, innowacyjnych rozwiązań inżynieryjnych, które pozwolą na zrównoważony i przyjazny dla środowiska rozwój techniczny.

Przebieg pandemii zmusza nas do organizacji wydarzenia w formule on-line. Rejestracji do platformy VMS, na której odbędzie się spotkanie można dokonać pod adresem: https://sdi.enot.pl/

PROGRAM do pobrania

Opublikowano: 09.02.2022, Stowarzyszenie Odlewników