Nadchodzące szkolenia Minione szkolenia

Targi LitMetExpo 2018- Mińsk- polskie stoisko

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich realizując swoje główne działania statutowe – promocję oraz wspieranie rozwoju polskiej branży odlewniczej dla zapewniania jej konkurencyjności na rynkach zagranicznych organizuje polskie stoisko na targach LItMetExpo 2018 w Mińsku.

Międzynarodowe Targi Technologii Odlewniczych i Metalurgicznych LitMetExpo dedykowane są szeroko pojętemu odlewnictwu począwszy od technologii, maszyn i urządzeń odlewniczych poprzez recykling, technologie informatyczne, symulacje i automatyzacje procesów odlewania, transport i magazynowanie.

Targi LitMetExpo odbędą się 10-13 kwietnia 2018 roku w Centrum Wystawienniczym w Mińsku.

Więcej informacji na stronie http://www.minskexpo.com/english/litmetekspo

Dla przedstawicieli polskich przedsiębiorstw odlewniczych oraz dostawców materiałów
i urządzeń dla odlewnictwa przygotowaliśmy ofertę udziału w wspólnym stoisku i zaprezentowania swoich towarów i usług na rynku wschodnim.

Udział w Targach LitMetExpo  – redystrybucja materiałów reklamowych na polskim stoisku (możliwa tylko w przypadku realizacji poz. 1)

Pakiet obejmujący: udostepnienie miejsca na stoisku do wyeksponowania i redystrybucję materiałów reklamowych przedsiębiorstwa (materiały w języku angielskim, rosyjskim) w ilości max 50 egzemplarzy, wynosi 150 euro netto.

Przedsiębiorstwo zainteresowane tą formą promocji zobowiązane jest przesłać materiały promocyjne bezpośrednio na stoisko wystawiennicze.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres zg@stowarzyszenie-stop.pl.

Opublikowano: 12.02.2018, Stowarzyszenie Odlewników