kontakt
adres: ul. Dukatów 8, 31-431 Kraków
sekretariat tel/fax: +48 12 352 39 60
email: zg@stowarzyszenie-stop.pl
NIP: 676-007-87-03

Członek World Foundry Organization

Członek Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT

Wejściówki na CastForge – Specjalistyczne Targi Odlewów i Odkuwek Stuttgart, 4-6 czerwca 2024 r.

Zapraszamy serdecznie wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska (hala/stoisko 3F44) podczas targów CastForge 2024 w Stuttgarcie, poświęconych odlewom i odkuwkom.

Targi CastForge 2024 odbędą się w dniach od 4 czerwca do 6 czerwca na terenach targowych w Stuttgarcie tuż obok lotniska. Nasze stoisko znajduje się w hali 3 pod numerem 44.

Dla naszych gości, członków, partnerów i czytelników udostępniamy bezpłatne bilety wstępu na targi.

Kod wstępu: STOP2024

/Aby otrzymać bilet należy zarejestrować się (podając dokładne dane osoby, która będzie korzystać z wejściówki) na stronie: https://www.messe-stuttgart.de/castforge/en/visitors/tickets-opening-times

Wpisując kod w miejsce „Have you got a ticket code? Please enter it here”. Dopiero po zakończeniu rejestracji będą dostępne imienne wejściówki, które można wydrukować lub pobrać na smartfon.

UWAGA! Rejestrując kod na wejściówkę dla gości można skorzystać z opcji darmowego dojazdu na targi komunikacją miejską (należy zaznaczyć taką opcję podczas rejestracji)/

 

Polskie odlewnictwo to ponad 300 odlewni, charakteryzujące się różnorodnością produktów i wysoką jakością. Targi CastForge stanowią doskonałą platformę do prezentacji możliwości polskiego przemysłu oraz nawiązania kontaktów biznesowych.

Na stoisku Stowarzyszenia będziemy reprezentować polską branżę odlewniczą, jej rosnący potencjał i innowacyjność. Wspólnie z firmami członkowskimi – Specodlew i Metalodlew – pokażemy Europie  i światu, co polskie odlewnictwo ma do zaoferowania.

Serdecznie zapraszamy na targi CastForge 2024 w czerwcu, aby zapoznać się z naszą ofertą.

Targi CastForge koncentrują się na tradycyjnych odlewach staliwnych i żeliwnych, ale również prezentowane są na nich inne materiały, w tym stopy odlewnicze miedzi i aluminium. Na CastForge prezentowane są kompleksowe procesy produkcji, przetwarzania i obróbki – od odlewanych i kutych półfabrykatów, przez obróbkę mechaniczną, aż po finalny produkt.

Dodatkowe informacje o targach można uzyskać na oficjalnej stronie CastForge  oraz w Polskim Przedstawicielstwie Targów Stuttgarckich:

https://eurotargi.com/targi/castforge/
https://www.messe-stuttgart.de/castforge/

Opublikowano: 10.04.2024, Stowarzyszenie Odlewników