Nadchodzące szkolenia Minione szkolenia

Wpływ pandemii COVID-19 na funkcjonowanie odlewni – maj 2020

Szanowni Prezesi i  Dyrektorzy odlewni,
Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich, członek World Foundry Organization przygotowało, krótką ankietę (zaledwie 6 pytań zamkniętych) na temat wpływu pandemii COVID-19 na funkcjonowanie odlewni.  Ankieta służy poznaniu obecnej sytuacji (na maj 2020) w branży oraz przewidywanego wpływu pandemii na przyszłość odlewni. Zebrane dane pozwolą na porównanie sytuacji polskiego przemysłu odlewniczego na tle krajów europejskich, zbadanie jego bieżącego potencjału oraz wskazanie perspektyw jego rozwoju.
Informujemy, że podane w niniejszej ankiecie dane mogą być publikowane jedynie zbiorczo, bez podania źródła ich pozyskania. Podmioty biorące udział w ankiecie otrzymają zbiorcze zestawienie wyników badania.

Ankieta dostępna jest w wersji:
– tradycyjnej POBIERZ (po wypełnieniu należy przesłać na zg@stowarzyszenie-stop.pl )
–  on-line PRZEJDŹ DO ANKIETY

Czas potrzebny na wypełnienie ankiety nie przekroczy kilku minut.
Prosimy o wypełnienie ankiety w terminie do 15 czerwca br.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W BADANIU
Zarząd Główny