AGRATI AEE srl

Agrati AEE to włoska firma z ponad 70-letnim doświadczeniem w produkcji maszyn do odlewania ciśnieniowego w technologiach gorąco-komorowych oraz zimno-komorowych do stopów cynku, aluminium i magnezu. Standardowo stosujemy systemy Energy Savings oparte na rozwiązaniu inwerterowym, które zapewniają znaczną redukcję emisji CO2. Ponadto maszyny projektowane są pod indywidualne zapotrzebowanie klienta. Dostarczamy sprzęt dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, lotniczego, kolejowego, modowego oraz innych gałęzi przemysłu ciężkiego i lekkiego na całym świecie. Technologia i produkcja Agrati AEE opiera się wyłącznie na współpracy z bardzo znanymi oraz renomowanymi międzynarodowymi dostawcami podzespołów. Do niektórych projektów jesteśmy w stanie zaoferować własne zaprojektowane i wykonane peryferia maszyn odlewniczych.

zbigniew.zawieja@op.pl
C.so Europa, 39 24040 Verdellino (Bg) ITALY