ASK Chemicals Polska Sp. z o.o.

ASK Chemicals jest jednym z największych na świecie dostawców chemii i dodatków odlewniczych, posiadający w swej ofercie wszechstronny asortyment produktów oraz serwis z zakresu spoiw, pokryć, otulin, filtrów, oddzielaczy, jak również produktów metalurgicznych wliczając w to modyfikatory, zaprawy magnezowe oraz modyfikatory i zaprawy magnezowe w drucie. Szeroki zakres oferowanych przez firmę usług uzupełnia symulacja, produkcja rdzeni oraz rozwój prototypów. Dzięki placówkom badawczym i rozwojowym w Europie, Ameryce i Azji, ASK Chemicals postrzega siebie jako siłę napędzającą innowacje branżowe oraz zobowiązuje się do oferowania swoim klientom niezmiennie wysokiego poziomu jakości usług. Elastyczność, szybkość działania, jak również korzystny stosunek ceny do jakości oferowanych produktów i usług mają dla firmy kluczowe znaczenie.

Tel.: +48 (33) 841 16 01
info.poland@ask-chemicals.com