DK Recykling Sp. z o.o. Sp. k.

DK Recykling sp. z .o.o. sp. k. w Poznaniu jest odpowiedzią na rosnące wyzwania związane z ochroną środowiska naturalnego. Odpadów ciągle przybywa i właściwe ich zagospodarowanie jest koniecznością. Wiele z nich nadaje się do ponownego wykorzystania, np. makulatura, folia, szkło, złom nieżelazny i złom stalowy. DK Recykling specjalizuje się w pozyskaniu, segregacji i przerobie złomu stalowego pochodzącego z niewykorzystanych odpadów w procesie produkcji metalowej. Do tego celu wykorzystujemy specjalistyczne maszyny służące do zgniatania, cięcia, załadunku oraz transportu. Kupujemy złom poprodukcyjny w każdej postaci: ażury o dowolnych wymiarach, wytłoczki z pras , ścinki itp. Głównym produktem są pakiety o wymiarach 30 cm x 30 cm x 30 cm lub 40 cm x 40 cm x 40 cm, oraz złom luzem w postaci wytłoczek, złomu drobnego, itp. Gotowy do wysyłki towar przygotowujemy zgodnie ze specyfikacją odbiorcy. Firma jest ważnym elementem łańcucha recyklingu łączącym producenta odpadu z ostatecznym recyklerem, czyli firmą, która surowiec przetwarza na produkty i półprodukty.
Naszymi odbiorcami są huty, oraz odlewnie żeliwa znajdujące się w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej. Naszym odbiorcom oferujemy towar zgodny z ich wysokimi oczekiwaniami i wymogami. Nad całym procesem produkcji czuwa wyszkolony personel, który pracuje ze świadomością wysokich oczekiwań klientów. Firma funkcjonuje w ramach procedur w systemie zarządzania jakością ISO 9001:2015.

krzysztof@dk-recycling.pl
ul. Kutrzeby 16G/121