Odlewnia ZAWIERCIE SA

Odlewnia Zawiercie SA posiada ponad 135-letnią tradycję i bogate doświadczenie w zakresie produkcji łączników z żeliwa ciągliwego białego oraz innych odlewów. Systematycznie rozbudowywany i modernizowany zakład produkcyjny jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy.Odlewnia Zawiercie S.A produkuje odlewy maszynowe wykonywane na indywidualne zamówienia klientów z żeliwa ciągliwego, spawalnego oraz sferoidalnego. Naszymi odbiorcami odlewów są przemysł energetyczny, górnictwo, przemysł maszynowy oraz kolejnictwo.Odlewnia produkuje ponad 600 typowymiarów łączników z żeliwa ciągliwego białego marki EE z przeznaczeniem do stosowania w instalacjach wodnych, centralnego ogrzewania i instalacjach gazowych o wymiarch od 1/4 do 4 cali.

Tel.: +48 (32) 671 82 00
sekretariat@eeodlewnia.pl