Pneumat System Sp. z o.o.

Pneumat jest firmą pneumatyczną, która zaopatruje przemysł odlewniczy w nowoczesną i funkcjonalną pneumatykę. Mowa tutaj o urządzeniach, maszynach, narzędziach i komponentach pneumatyki siłowej, przemysłowej oraz warsztatowej. Pneumat jest sklepem internetowym dla firm, w którym znajdziemy węże do chłodzenia, pistolety natryskowe, szlifierki pneumatyczne proste i trzpieniowe, młotki zasilane sprężonym powietrzem czy chemię przemysłową, w tym systemy żywic epoksydowych. Pneumat to przede wszystkim jednak producent siłowników pneumatycznych i sprężyn gazowych, zaopatrujący przemysł maszynowy, odlewniczy, hutniczy, tworzyw sztucznych, drzewny, metalowy i wielu innych branż. W ofercie znajdziemy także zawory i elektrozawory, manometry, węże i przewody przemysłowe, elementy przygotowania powietrza i elementy złączne, technikę próżniową, zbiorniki ciśnieniowe, kompresory, osuszacze sprężonego powietrza oraz elementy uzdatniania powietrza, zawory bezpieczeństwa, pompy i elementy do budowy całych instalacji pneumatycznych.

Tel. +48 (71) 325 18 60
handel@pneumat.com.pl