PROFOND Dariusz Korczak

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę Grupy Inductotherm – światowego lidera w dziedzinie produkcji pieców indukcyjnych do topienia, przetrzymywania, automatycznego odlewania i obróbki metali. Dostarczamy piece produkowane w zakładzie Inductotherm Europe Ltd w Droitwich w Anglii. Reprezentujemy również firmę Consarc Engineering Ltd – wiodącego producenta pieców próżniowych do wszelkich zastosowań w dziedzinie topienia, odlewania i obróbki cieplno-próżniowej metali oraz firmę Inductotherm Heating&Welding – producenta indukcyjnych urządzeń do wszelkich zastosowań w nagrzewaniu i obróbce cieplnej metali w kuźnictwie, produkcji rur i profili zgrzewanych, hartowaniu, normalizacji i innej obróbce cieplnej rur, prętów i części maszyn, lutowaniu itd. Wspomagamy naszych klientów również w zakresie doradztwa eksploatacyjnego i serwisowego, koordynujemy serwis i dostarczamy części zamienne, materiały i części zużywalne. Współpracujemy również z czołowymi polskimi firmami projektowymi w zakresie kompletacji dostaw „pod klucz”.

profond@profond.com.pl
Zacisze 1/11,