Pyrotek

Pyrotek® jest światowym liderem w dziedzinie inżynierii i innowatorem rozwiązań technicznych poprawiających wydajność oraz jakość produkcji. Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem zintegrowanych systemów topienia, transferu, przetrzymywania oraz dozowania aluminium, jak również świadczymy usługi konsultingowe dla klientów z branży aluminiowej. Posiadamy globalne zasoby i niezawodne wsparcie w ponad 35 krajach z ponad 80 lokalizacjami. Nasze produkty. i rozwiązania są używane na całym świecie w branży motoryzacyjnej, lotniczej, kolejowej, jak i innych zaawansowanych technologicznie zakładach. Będąc firmą prywatną od 1956 roku, nasze głęboko zakorzenione wartości uczciwości i wspólnego rozwiązywania problemów, wspierają naszą misję poprawy jakości i wydajności procesu naszych klientów. Zespół inżynierów Pyrotek, który obsługuje branżę odlewniczą, koncentruje się na poprawie jakości metalu, jak również wydajności odlewni poprzez analizę, dopasowanie optymalnego rozwiązania po wdrożenie i stałe wsparcie techniczne.

blansko@pyrotek.com
Zawiła 57,