AKTUALNE SZKOLENIA OTWARTE

Ogólnopolski Dzień Odlewnika 2018

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na obchody kolejnego Ogólnopolskiego Dnia Odlewnika.
Uroczystość ta odbędzie się 14. grudnia 2018 r., w Hotelu Best Western PREMIER Kraków ul. Opolska 14a.
W ubiegłym roku konferencja „3D printing for casting engineering”, zorganizowana pod patronatem World Foundry Organization zgromadziła blisko 300 osób z Polski i ze świata.
W tym roku obchodom Ogólnopolskiego Dnia Odlewnika towarzyszyć będzie Międzynarodowa Konferencja pt.: „Przemysł Odlewniczy – nowe rozwiązania i perspektywy na przyszłość”. Ideą konferencji będzie zaprezentowanie nowoczesnego podejścia do zarządzania zakładem produkcyjnym oraz wykorzystania najnowszych technik, maszyn i urządzeń oraz materiałów w produkcji odlewów. Konferencja ma na celu przybliżenie nowej koncepcji funkcjonującej we współczesnym świecie Industry 4.0.
Tematykę tę zaprezentują polscy i zagraniczni autorzy referatów. Konferencja prowadzona będzie w języku polskim i angielskim (tłumaczenie symultaniczne).
Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

UCZESTNICTWO:

Formularz zgłoszenia

Formularz rezewacji hotelu

Zaproszenie + ogólny program konferencji

CZY CHCESZ ZAPREZENTOWAĆ SWOJE PRODUKTY I NOWE ROZWIĄZANIA DLA ODLEWNICTWA?

Oferujemy możliwość 20 min. prezentacji Państwa firmy oraz stoisko podczas konferencji.

Formularz zgłoszenia- prezentacja firmy

Formularz rezewacji hotelu

Zaproszenie + ogólny program konferencji

Informacje: www.stowarzyszenie-stop.pl,  +48 780 158 462,  zg@stowarzyszenie-stop.pl