kontakt
adres: ul. Dukatów 8, 31-431 Kraków
sekretariat tel/fax: +48 12 352 39 60
email: zg@stowarzyszenie-stop.pl
NIP: 676-007-87-03

Członek World Foundry Organization

Członek Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT

Przegląd Odlewnictwa – Media Plan na 2024

MEDIA PLAN 2024 – pobierz

Przegląd Odlewnictwa – jedyne techniczne czasopismo branży odlewniczej, którego wydawcą jest działające od ponad 80 lat Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich.

Na łamach czasopisma publikowane są informacje z branży odlewniczej, ale także dziedzin pokrewnych i współpracujących z odlewnictwem. Artykuły prezentowane są w kilku istotnych działach tj.: materiały, produkcja i technika, zarządzanie w odlewnictwie, ochrona środowiska, cyfryzacja, przemysł 4.0.

Przegląd Odlewnictwa to również źródło informacji o aktualnościach z krajowego i zagranicznego rynku odlewniczego. Dzięki współpracy wydawcy z międzynarodowymi organizacjami odlewniczymi tj. WFO i CAEF oraz znanymi portalami branżowymi w tym, m.in. Foundry Planet, Przegląd Odlewnictwa udostępnia różnorodne raporty i informacje o europejskim i światowym odlewnictwie.

W Przeglądzie Odlewnictwa znajdziecie Państwo również wyniki badań statystycznych prowadzonych przez Stowarzyszenie nt. produkcji odlewniczej za dany rok oraz innych okolicznościowych badań np. raporty dotyczące wpływu Covid-19 czy konfliktu zbrojnego na Ukrainie na przemysł odlewniczy.

Przegląd Odlewnictwa jest Patronem Medialnym krajowych branżowych targów tj. ITM Industry Europe oraz Tragów Metal, a także konferencji, kongresów i targów zagranicznych np. Euroguss, Metef, GIFA, CastForge, Światowych Kongresów Odlewnictwa i jest obecny na niemal wszystkich istotnych wydarzeniach branżowych.

Przegląd Odlewnictwa jest dwumiesięcznikiem, który redystrybuowany jest do prenumeratorów (ok. 250, w tym głównie polskich zakładów odlewniczych), naszych członków wspierających (ok. 40; odlewni oraz dostawców materiałów, maszyn i urządzeń dla odlewnictwa) oraz podczas wydarzeń odlewniczych – konferencji, targów branżowych krajowych i zagranicznych. Nakład czasopisma wynosi 400 – 500 egzemplarzy.

Przegląd Odlewnictwa jest doskonałym narzędziem promocji zarówno dla odlewni, dostawców materiałów, maszyn i urządzeń oraz innowacyjnych rozwiązań dla odlewnictwa. Zachęcamy do publikacji artykułów promocyjnych i technicznych oraz reklam na jego łamach.

Opublikowano: 23.02.2024, Stowarzyszenie Odlewników