Veolia Water Technologies Sp. z o.o.

Veolia Water Technologies należy do globalnej grupy Veolia i jest wiodącym dostawcą rozwiązań wodno-ściekowych. Zapewniamy rozwiązania, technologie i urządzenia z zakresu uzdatniania i przygotowania wody procesowej, wody użytkowej oraz oczyszczania ścieków z produkcji. Optymalizujemy zużycie wody i energii, redukujemy koszty wody i ścieków oraz koszty eksploatacyjne. Stosując technologie odparowania i techniki membranowe oczyszczamy wszystkie typy ścieków pochodzących z procesów odlewania metali. Dostarczamy systemy dopasowane do indywidualnych wymagań, w tym produkty standaryzowane, m.in.: jednostki multitechnologiczne, wyparki próżniowe i krystalizatory EVALED, systemy demineralizacji, dejonizacji, filtracji, odwróconej osmozy, filtry bębnowe i dyskowe HYDROTECH.

Tel.: +48 (22) 568 83 00,
Fax: +48 (22) 568 83 04